O Nas

Szanowni Państwo,

z największa przyjemnością chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą rodzinna firmę. Moto-Rox jest przedsiębiorstwem funkcjonującym już od 2000 roku. Rzetelnie wykonujemy powierzoną nam pracę. Każdy transport kontrolowany jest 24 godziny na dobę a cała kadra firmy to ludzie odpowiedzialnie traktujący powierzone im zadanie. Naszym celem jest zagwarantowanie jak największej jakości wykonywanych usług w myśl maksymy:

„Naszym absolutnie fundamentalnym celem jest zarabianie pieniędzy poprzez zadowolenie klientów.”

Zajmujemy się nie tylko przewozem towarów ale również możemy Państwa przedsiębiorstwo obsłużyć spedycyjnie i pod względem organizacji transportu. Ogromną zaletą naszej firmy jest to, iż każdego klienta traktujemy bardzo indywidualnie i naszym priorytetem jest aby każdy dla którego świadczymy usługi był jak najbardziej usatysfakcjonowany z naszej pracy.

Jednym z obiektów w siedzibie naszej firmy jest monitorowany plac do obsługi samochodów. Posiadamy również sprzęt przeładunkowy. Istnieje także możliwość przechowywania niewielkiej ilości towarów.

Moto-Rox nie jest potężną korporacją a średnim dobrze prosperującym przedsiębiorstwem. Jest to zaletą chociażby dlatego, że wszystkie usługi jakie wykonujemy są kontrolowane od początku do końca ale również każdy klient nawiązujący z nami współprace nie jest traktowany w sposób przedmiotowy. Dbamy o to aby nasze usługi wykonywali ludzie z jak największym doświadczeniem oraz wysokimi kwalifikacjami.

Nasi pracownicy obsługujący przewóz pod względem logistycznym są dostępni 24 godziny na dobę. Kontrolują i sprawdzają czy wszystko przebiega zgodnie z ustaleniami. Również każdy z kierowców wykonujących transport ładunku jest dostępny pod telefonem przez cały czas przewozu ładunku. Wszystko po to aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z jakości naszej pracy.